Lectuur

Romans en verzamelbundels

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Robert T. Crowley - Het grote offer (Some with steel)

Vert. P.A. Zandstra. Nederlandse Boekenclub (zonder jaartal), 379 blz.
Gebonden, (kunst)leer...>>>

€ 5.50

R.V. Cassill - Dokter Cobbs magie (Doctor Cobb's Game)

Vertaling Jan van Hout. Luitingh (1971), 538 blz.
Gebonden, (kunst)leer. In bijna perfecte ...>>>

€ 5.00

Bromfield Omnibus - Mrs. Parkington, Anna Boltons carričre, Tot de dag aanbreekt

Kruseman (zonder jaartal), 581 blz.
Gebonden (kunst)leer, rug iet...>>>

€ 5.00

Mia Bruyn-Ouwehand - Liefde en lot

Callenbach (zonder jaartal, 1956), 1e druk, 311 blz.
Gebonden (linnen), kaft groezelig, binnen aantal ouderdoms...>>>

€ 4.25

Gerald Green - Dokter Abelman, de laatste nijdas (The last angry man)

Vertaling J.F. Kliphuis.
Nieuwe Wieken n.v. (zonder jaartal), 512 blz. Gebon...>>>

€ 7.50

Willem van Iependaal - Vaste koers

Arbeiderspers (1949), 1e druk, 216 blz.
Gebonden (linnen), afm. 20x13,5 cm.
Rug ietsje verkleurd, bladzijden ...>>>

€ 6.75

Cor Bruijn Omnibus (Arjen, Zaanse Ouverture, Het zeewijf)

Margriet Bibliotheek (zonder jaartal)1e druk, 543 blz.
Gebonden (kunstleer), kaft licht ...>>>

€ 5.50

Michael Korda - Queenie

Vertaling Parma van loon.
De Kern (1985), 538 blz.
Gebonden (linnen), in zeer goede, bijna perfecte staat.

€ 5.00

Clare Francis - Nacht als getuige (Night Sky)

Vertaling H. Corver.
De Boekerij (1984), 1e druk, 515 blz.
Gebonden (linnen), in zeer goede gezien ...>>>

€ 7.50

Harold Robbins - De speculanten (The inheritors)

Vertaling: Ineke Wieberdink.
Elsevier (1979), 360 blz.
Gebonden (linnen), in zeer goede staat.

€ 6.75

Elizabeth Cadell - De gevaarlijke weduwe (The Stratton Story)

Spaarnestad (1967), 264 blz.
Gebonden, kaft en rug smoezelig.
Verder in zeer goede ...>>>

€ 3.00

W.A. Gotjé - En toch ga ik

Arbeiderspers (1958), 256 blz.
Gebonden (linnen). In zeer goede staat.

€ 5.00

Georges Hebbelinck - De rozen van Kazanlik

Arbeiderspers (1959), 1e druk, 142 blz.
Gebonden (linnen), rug verkleurd, verder in bijna perfecte staa...>>>

€ 7.00

Elizabeth Goude - De vogel in de boom (The bird in the tree)

Vertaling Gerrit Kouwenaar.
J. van Tuyl (zonder jaartal), 1e druk, 232 blz. Gebonden...>>>

€ 6.00

Barend de Graaf - Gebrandmerkt

N.V. Amsterdamsche Boek- en Courantmij (1944), 1e druk, 339 blz.
Gebonden, half linnen, in beroerde staat: boek li...>>>

€ 1.00

Hans Hellmut Kirst - Kultura 5 (Kultura 5 und der Rote Morgen)

Vert. J.F. Kliphuis.
De Boekerij (1959), 2e druk, 232 blz.
Gebonden (linnen), kaft...>>>

€ 6.00

Hans Hellmut Kirst - 08/15 Vandaag (0/8 Heute)

Vertaling J.F. Kliphuis.
De Boekerij (1964), 4e druk, 270 blz.
Gebonden (linnen). Kaft smoezelig, ...>>>

€ 5.00

Oswald Wynd - Kabelpiraten, Een zeeslepersdrama (The Hawser Pirates)

Stok, zonder jaartal, 311 blz.
Gebonden (linnen), zonder stofomslag, in zeer ...>>>

€ 6.75

Joseph Hayes - De indringers (The desperate hours)Spaarnestad, zonder jaartal, 1e druk, 288 blz.Gebonden (linnen), rug verkleurd, kaft licht beschadig...>>>

€ 6.75

W.A. Gotjé - Het seizoen is voorbij

Arbeiderspers (1961), 1e druk, 277 blz.
Gebonden, (kunst)leer, kaft niet smetteloos, pagina's licht vergeeld ...>>>

€ 6.00

W.A. Gotjé - Als kaf voor de wind

Arbeiderspers (1954), 1e druk, 249 blz. Gebonden (linnen).
Kaft licht beschadigd en wat groezelig. Naam op schut...>>>

€ 5.00

Rita Wagenaar - Vlucht naar de zon

Kok (1960), 1e druk, 220 blz.
Gebonden (linnen). Kaft groezelig, ouderdomsvlekjes.
Verder in goede tot zeer go...>>>

€ 2.50

Rita Wagenaar - Geen kans tot vluchten

Kok (1963), 1e druk, 230 blz., gebonden (linnen), duidelijk gelezen maar nog in zer goede staat.

€ 3.00

Ab Visser - De vlag halfstok

Arbeiderspers (1955), 1e druk, 272 blz., gebonden (linnen met goudopdruk).
Deel schutblad weggeknipt, rug iets verkle...>>>

€ 4.50

Johan Fabricius Omnibus (Komedianten trokken voorbij, Het meisje met de blauwe hoed, Flipje)

Arbeiderspers (1956), 540 blz. Gebonden, blauw kunstle...>>>

€ 5.00

H.G. Cannegieter - Vier schoten voor een vrouw

De Arbeiderspers (1959), 1e druk, 247 blz. Gebonden, geen stofomslag.
Kaft is smoezelig, bladzijden...>>>

€ 6.25

Jan Blokker - Bij dag en ontij

Bruna (1952), 1e druk, gebonden, kunstleer met goudopdruk, 228 blz.
Rug iets verkleurd, bladzijden licht vergeeld v...>>>

€ 7.50

Hilary Norman - Tussen minnaars en rivalen (In Love and Friendship)

De Boekerij (1989), 446 blz.
Oud-bibliotheekboek.

€ 1.00

Het Beste Boek nr. 180

M. Higgins Clark-Vaders mooiste, N. Evans-De paardenfluisteraar, K. Follett-De vlam van de vrijheid, R.D. Lawrence-Mijn klei...>>>

€ 2.25

Het Beste Boek nr. 172

F. Forsyth-De vuist van God, B. Plain-Dageraad, D. Francis-Doofpot, A. van Vugt-Verschoor-Nog een zomer.
Reader's Digest (s...>>>

€ 2.25

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10