Lectuur

Streekromans

1  2 

Westfries verhalenboek

€ 15.00

Nelly van Dijk-Has - Vertrap het koren niet

€ 3.00

Nelly van Dijk-Has - Gelijk ook wij vergeven...

€ 4.00

Annie Ferwerda-van den Berg - Soms dragen kinderen lampen...

€ 4.50

Marinus van Goeree - En altijd is er strijd

€ 3.75

N. Schuttevaer-Velthuys - Eendracht maakt macht

€ 3.75

Mia Bruyn-Ouwehand - Het geluk wacht niet voor uw deur

€ 4.50

Cor Bruyn - Wendelmoet

€ 5.00

A.J. Cronin - De sleutels van het koninkrijk

€ 5.75

A.J. Cronin - Triomf van een Moederhart

€ 3.75

N. Schuttevaêr-Veldhuys - De erfgenaam van Blijendaal

Gotmer (zonder jaartal), 236 blz.
Gebonden (halflinnen), kaft smoezelig, naam op schutblad, ...>>>

€ 6.75

Evert Zandstra - De terugkeer

Leopolds Uitgevers-mij (1950), 208 blz.
Gebonden (linnen met goudopdruk), geen stofomslag, naam op schutblad, in zee...>>>

€ 7.00

R. Brolsma - Menschen tusschen wad en wouden (It Heechhof)

Vertaald uit het Fries.
Leopold, 1944. 3e druk, Gebonden, halflinnen, 220blz. Geen stof...>>>

€ 7.00

Arie van der Lugt - De gekke dokter

Hofboekerij Haarlem (zonder jaartal), 3e druk, 253 blz.
Gebonden (linnen), geen stofomslag.
Enkele kleine vle...>>>

€ 5.00

Barend de Graaff - Het geslacht van Garderen trilogie

Lange Herman, Dine Sybesma, Herman van Garderen jr.
Zomer & Keuning (1959), 6e druk, 608 blz...>>>

€ 5.00

Cor Bruijn - Vlucht naar het eiland

Amsterdam Boek (zonder jaartal), 269 blz.
Gebonden (linnen), geen stofomslag, hoekjes zeer licht beschadigd, p...>>>

€ 6.00

Evert Zandstra - Het goddeloze veer

Arbeiderspers (1955), 1e druk, 353 blz. Gebonden (linnen).
Naam op schutblad, rug licht verkleurd verder in bi...>>>

€ 7.00

Mia Bruyn-Ouwehand - Liefde en lot

Callenbach (zonder jaartal, 1956), 1e druk, 311 blz.
Gebonden (linnen), kaft groezelig, binnen aantal ouderdoms...>>>

€ 4.25

Marinus van Goeree - De wilde waan

Arbeiderspers (1956), 1e druk, 288 blz.
Gebonden (linnen), rug verkleurd, verder in zeer goede, gezien de leeft...>>>

€ 6.00

Marinus van Goeree - De visserman

Arbeiderspers (1958), 1e druk, 250 blz.
Gebonden (linnen), kaft licht beschadigd, rug verkleurd, verder in zeer ...>>>

€ 6.00

Marinus van Goeree - Veerman Sas

Arbeiderspers (1960), 267 blz.
Gebonden, (kunst)leer.
Rug verkleurd en licht beschadigd, enkele blz. aan de onde...>>>

€ 6.00

Doctor Vlimmen door Mr. A. Roothaert

W.L. Salm & Co. (1941), Jubileumuitgave, dundruk, 545 blz.
Gebonden (linnen). Rug verkleurd, kaft met vlekjes...>>>

€ 10.00

1  2