Literatuur
Winstom Graham - Storm en zegepraal
oorspr. titel 'Warleggan', vertaling Puck Doyer met 1 kleurenillustratie van Anton Pieck
Ad. M.C. Stok (zonder...>>>
€ 7.25
N.W. Gogol - Verzamelde Werken, deel 3 De lotgevallen van Tsjitsjikow of dode zielen. Een episch dichtwerk
Vertaling Charles Timmer
G.A. van Oors...>>>
€ 12.50
Conny Sluysmans - Vraag niet waarom, Poëzie
Teleboek (1975), 36 blz. Gebonden (gekartonneerd), afm. 21 x 24 cm.
In goede staat.
€ 7.00
Georg Hermann - Jetje Gebert/Henriette Jacoby
Tweedelige roman in een band, herzien door den schrijver, vertaald door Jeannette Keizer
De Arbeider...>>>
€ 12.50
Bernard Nordh - De strijd van het geslacht Pålsson. Geautoriseerde vertaling uit het Zweeds van S. en E.M. v.d. Noordaa-Franzén
Stok (speciale edi...>>>
€ 5.00
Anthony van Kampen - Roes
De Boer (1952), 348 blz.
Gebonden (linnen), kleine beschadiging aan eerste bladzijden (mini-scheurtjes), verder in goede...>>>
€ 6.00
Antoinette Neijssel - De ontluisterde kampioen
Arbeiderspers (1961), 1e druk, 229 blz.
Linnen kaft met goudopdruk, rug verkleurd, cijfer op schutb...>>>
€ 5.00
Pszisko Jacobs - Verdorie
Arbeiderspers (1956), 256 blz.
Linnen. Stempel op schutblad, rug verkleurd, verder in goede tot zeer goede staat.
€ 6.25
Dostojewski - Misdaad en straf
Deel V uit de Verzamelde Werken zoals die in dundruk zijn uitgegeven door G.A. van Oorschot.
Dit is de 1e druk uit...>>>
€ 15.00
Daphne du Maurier - De vlucht van de valk (The Flight of the Falcon)
Vertaling Hansje Hardenberg.
Van Holkema & Wahrendorf (1965), 260 blz.
Gebon...>>>
€ 7.00
Charles Morgan - The judge's story
MacMillan (1948), reprint.
Gebonden (linnen), geen stofomslag, 218 blz.
Wat vergeeld, verder in zeer goede sta...>>>
€ 7.75
Mary Dorna - Onmaatschappelijke voorkeur
Querido, blauwe Salamander (1951), 1e druk, 188 blz.
Gebonden zonder stofomslag.
Kaft net niet smetteloo...>>>
€ 3.00
Doris Lessing - The Golden Notebook
Michael Joseph (1962), 3e druk, 568 blz.
Gebonden (linnen), geen stofomslag.
Rug wijkt minimaal bij titelblad...>>>
€ 10.00
Acht werken van Jef Last - Branding/Marianne, Liefde in de portieken, Een flirt met den duivel, Onvoldoende voor liefde, Het huis zonder vensters, De ...>>>
€ 5.00
Pearl S. Buck - De jonge opstandeling
Bewerkt voor Nederland door G. Blom.
Gottmer (zonder jaartal maar 1946), 196 blz. Gekartonneerd, halflinnen....>>>
€ 3.25
Graham Greene - Kogels à contant (A gun for sale)
Vertaling H.W.J. Schaap.
De Arbeiderspers (1948), 1e druk, 272 blz.
Gebonden (linnen), rug verk...>>>
€ 5.00
Russische Verhalen
Uitgeverij Het Spectrum (1965), 928 blz.
Gebonden (linnen), kaft ietsje smoezelig, bladzijden vergeeld, geen stofomslag. Verder...>>>
€ 8.50
Pearl S. Buck - De moeder (The mother)
Geïllustreerde Pers, zonder jaartal, gebonden (linnen), 247 blz.
Rug is verkleurd, bladzijden wat vergeeld,...>>>
€ 5.00
Pearl S. Buck - De moeder (The mother)
Geïllustreerde Pers, zonder jaartal, gebonden (linnen), 247 blz.
Rug is verkleurd, kaft wat smoezelig, blad...>>>
€ 2.75





