home jeanne boeken geschenken nieuw acties winkelwagen voorwaarden zoeken gastenboek sitemap email
spacer
Geschiedenis en biografieën

Klik op de fotootjes voor meer informatie en een grotere afbeelding.
Wil je iets kopen, lees eerst de leveringsvoorwaarden en klik dan op het winkelwagentje wagentje om het artikel in het wagentje te stoppen.
 

Vervolgpagina's: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Foto Code Omschrijving Prijs Verzendkosten
(brief/pakje)
02-0879

De Groten der Aarde euro 17.50 euro 6.95 (p)
02-0197bd

Het Echte Schiedamsche Jeneverboek euro 10.00 euro 2.75 (b)
02-0145bd

De dood van een president euro 7.50 euro 3.50 (b)
01-999k

Wilhelmina - Flitsen uit het leven van de Moeder des Vaderlands euro 9.00 euro 2.75 (b)
01-310ba

De Dollard - Facsimile druk van het oorspronkelijk in 1855 verschenen boek euro 20.50 euro 6.95 (p)
01-1357k

Ted Berkman - Sabra euro 7.00 euro 2.75 (b)
01-1287k

De wereld van Albert Schweitzer euro 14.00 euro 3.50 (b)
01-1142k

De Wereld der Schone Kunsten euro 4.50 euro 6.95 (p)
10-0030

Philippe Jullian - Edouard VII

Paris, Hachette, 1962. In-8°, 348p.
Illustration d'après les gravures sur bois de William Nicholson.

Gebonden (linnen) zonder stofomslag, rug verkleurd, gezien de leeftijd in goede+ staat.
euro 25.00 euro 2.75 (b)
10-0029

Kamil Krofta - Geschichte der Tschechoslowakei

Berlin: Erich Reiss (1932), 168 blz. Met zwart-wit foto´s.
Gebonden (linnen), kaft smoezelig, bladzijden wat vergeeld. Gezien de leeftijd in zeer goede staat.
euro 15.00 euro 2.25 (b)
10-0012

Max Hastings & Simon Jenkins - The Battle for the Falklands

Book Club Associates London (1983), 390 blz. Met veel zwart-wit foto's en uitgebreid register.
Gebonden (linnen), wat kleine vlekjes op de kaft verder in goede tot zeer goede staat.
euro 5.00 euro 6.95 (p)
10-0011

S.J. van der Spuy - Het Debatboek voor Debat Verenigingen en Christelike Jongelieden Verenigingen ... Met enige illustraties

Paarl, Kaap de Goede Hoop (1910), 228 blz.
Gebonden (linnen), gezien de leeftijd in zeer goede+ staat.
euro 10.00 euro 1.75 (b)
09-0081

Age Scheffer - Ome Jan, Het leven van Jan van Zutphen, Geïllustreerd met foto´s en prenten

Arbeiderspers (1958), 304 blz.
Gebonden (linnen met goudopdruk), kaft wat smoezelig, rug verkleurd, binnenwerk in zeer goede staat.
euro 5.00 euro 3.50 (b)
08-0101

Bernard Fergusson - The Watery Maze, The Story of Combined Operations

Collins (1961), 445 blz. Gebonden(linnen), zw-wit foto's en kaartjes. Iets sleets. In goede+ staat.
euro 14.00 euro 3.50 (b)
04-0479

Katholieke arbeidersbeweging deel 1, Studies over KAB en NKV in de economische en politieke ontwikkeling van Nederland na 1945 onder redactie van Jan Roes

Ambo (1985), 432 blz.
Gebonden (linnen), iets verkleurd, verder in zeer goede, bijna perfecte staat.
euro 15.00 euro 6.95 (p)
04-0465

J. Langdon-Davies - De groei van ons wereldbeeld, Van den oermensch tot Einstein ('Man and his Universe')

Bewerkt door Yge Foppema.
Leopold (1932), 292 blz.
Gebonden (karton met linnen rug), rug verkleurd, bladzijden vergeeld met ouderdomsvlekjes. Gezien de leeftijd in zeer goede staat.

euro 9.00 euro 6.95 (p)
04-0360

Michael Glover - Warfare from Waterloo to Mons

Book Club Associates (1980), 256 blz.
Gebonden(linnen), veel illustraties zowel kleur als zwart-wit. Geen stofomslag.
Kaft wat smoezelig, rug verkleurd, binnenwerk in zeer goede staat.
euro 7.00 euro 3.50 (b)
04-0356

Philipp Vandenberg - De vergeten farao Toetanchamon
Het opzienbarende verslag van de grootste archaeologische ontdekking aller tijden

Meulenhoff (1979), 1e druk, 287 blz. Met zwart-wit foto´s en tekeningen. Gebonden (leer), geen stofomslag.
Zeer lichte beschadiging kaft, verder in zeer goede staat.
euro 7.75 euro 6.95 (p)
04-0100

M. Goote - En de horizon bleef rood. (Feiten en figuren,meningen en machten uit een revolutionaire halve eeuw)

Kampen, Uitg.mij J.H. Kok n.v. 1970, 485 pp. gebonden (linnen).
Kaft niet smetteloos, boek zelf in zeer goede staat.
euro 6.00 euro 6.95 (p)
03-1630

Dr. A. Alberts en P. den Boer - In de tijd gezet
(in 1966 uitgegeven door de Algemene Nederlandse Grafische Bond tgv het 100-jarig bestaan)

Gebonden, afm. 25,5x21,5 cm.
108 blz.
Rug en klein stukje kaft voorkant verkleurd.
Binnenwerk in zeer goede staat.
euro 6.50 euro 3.50 (b)

Vervolgpagina's: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

jdbar.gif - 1603 Bytes

home jeanne boeken geschenken nieuw acties winkelwagen voorwaarden zoeken gastenboek sitemap email